Schimmel vleugel C 189T  -  Acoustic grand pianos

Schimmel vleugel C 189T  -  Acoustic grand pianos

Artikel Adviesprijs Clavisprijs Huurprijs p/m  

C189T-SP

Zwart hoogglans

€ 43 300.00 € 41 570.00 € 0.00 Kopen

C189T-WP

Wit hoogglans

€ 45 700.00 € 43 870.00 € 0.00 Kopen

C189T-MP

Mahonie hoogglans

€ 45 700.00 € 43 870.00 € 0.00 Kopen

Specificaties

  • Rast: 4 balken massief vuren
  • Frame: triplex (duplex) scale
  • Zangbodem: massief Europees vuren
  • Binnenkuip: Wortelnoot (25 mm)
  • Mechaniek: Topkwaliteit Trilogie 2 Renner
  • Hamerkop: Topkwaliteit Trilogie 2 Renner
  • Klavier: eigen
  • Geproduceerd in: Duitsland
  • Ook leverbaar als Silent vleugel met het Yamaha Silent SG2 Systeem

H x B x D: 102cm x 154cm x 189cm, gewicht: 361kg

Klik voor meer informatie over de Schimmel C 189T

Wilt u liever eerst kennismaken voordat u een piano van ons koopt of huurt? Wij eigenlijk ook.

Het kopen van een piano is geen kleine beslissing, daarom nodigen wij u uit om in één van onze showrooms te komen proefspelen. U kunt dan gelijk verschillende piano's uitproberen.

Als u hier uw persoonlijke informatie invult nemen wij contact met u op.

Deze website is beschermd door reCAPTCHA. Google's Privacyverklaring en Algemene voorwaarden zijn hier van toepassing.

Schimmel vleugel C 189T (Tradition)

Tradition - dat is de veel betekenende naam voor deze vleugel.

Ervaren pianobouwers wijden al hun know-how aan de goede klank van de Schimmel vleugels. Met mooie woorden kan men niet omschrijven wat men kan horen en voelen. Men moet zelf op een Schimmel instrument musiceren om de goede speelaard aan te voelen. Klank- en speeltechnisch voldoen deze instrumenten aan de allerhoogste eisen van de pianist, of het nu in een besloten kring is of voor het grote publiek of bij kamermuziek, klassiek of jazz. Niet voor niets genieten velen onder hen van hun Schimmel instrument. Deze vleugels zijn een goede investering, want het zijn ook in de toekomst veel gevraagde muziekinstrumenten, die hun waarde behouden.

De vleugels uit de C serie zijn ontstaan uit een nieuwe denkwijze bij Schimmel. De serie bestaat uit een Trilogie van modellen. Waarom zou iemand met een korte vleugel een ander mechaniek en klavier krijgen dan iemand die kiest voor een langere vleugel. Dit is bij Schimmel verleden tijd. De mechanieken en klavier zijn in de gehele C serie vleugels gelijk aan elkaar. Alleen de lengte varieert zie foto player. 

Ook leverbaar als Silent vleugel met het Yamaha Silent SG2 Systeem